Loading...

Siła natury

w codziennym żywieniu

Karmy TropiDog to polskiej produkcji pokarm granulowany dla psów, o rzadko spotykanych w zoologii parametrach (forma pełnej ekstruzji). Producentem karm TropiDog jest firma Tropical – jeden z liderów w branży zoologicznej w kraju i na świecie.

O marce Tropical

Jesteśmy firmą rodzinną z tylko z polskim kapitałem. Od 45 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które są dostępne już w ponad 80 krajach na całym świecie. W szerokiej ofercie firmy znajduje się pięć marek dedykowanych różnym segmentom:

Tropical – pokarmy i produkty akwarystyczne dla ryb w oczkach wodnych oraz produkty terrarystyczne
Tropifit – produkty dla gryzoni i innych małych ssaków oraz ptaków ozdobnych
TropiDog – karmy dla psów
TropiCat – karmy dla kotów
Bi Florin – produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych

Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze karmy były pełne cennych dla zdrowia składników, pochodzących z natury.

Jak wspieramy?

Pomagamy schroniskom i przytuliskom dla niechcianych zwierząt. Sponsorujemy mistrzów psich zaprzęgów. A dla najlepszych, pełnych miłości hodowli psów rasowych stworzyliśmy Klub Hodowców, zrzeszający hodowle spełniające najwyższe standardy.

Klub Hodowców
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie
Wilczy Pakt

Jak dbamy o środowisko?

Jako jeden z liderów na rynku firma TROPICAL jest zobowiązana dbać o środowisko naturalne, biorąc odpowiedzialność za swoje działania.

Kody QR – wygoda i ekologia
Wprowadzenie kodów QR sprawiło, że zredukowaliśmy produkcję materiałów drukowanych do koniecznego minimum.
Opakowania – bezpieczne i do recyklingu
Staramy się je udoskonalać tak, aby nie tylko były atrakcyjne i wygodne dla klienta, ale także bezpieczne i przyjazne środowisku.
Produkcja, która dba o środowisko
Linie produkcyjne są wyposażone w ultranowoczesne filtry biologiczne. Produkcja przebiega bez emisji hałasu oraz bezodorowo, pochłaniając wszystko to, co może być uciążliwe dla środowiska naturalnego.

Szukasz praktycznych porad dotyczących opieki nad psem? Znasz nasz kanał TropiDog radzi? Konieczne odwiedź i obejrzyj nasze wideoporadniki.

W naszych filmach przekazujemy użyteczne porady dla właścicieli psów.
Każdy odcinek to znaczna dawka wiedzy, do stosowania w praktyce.

Dla kogo jest ten kanał? Jeśli pies jest dla Ciebie więcej niż tylko zbiorem obowiązków, za to stanowi ważną część życia rodzinnego, to gorąco zachęcamy Cię do subskrybowania kanału. Dajemy słowo, nie pożałujesz!

Zapisz się do newslettera

i odbierz 10% zniżki na produkty TropiDog

POZNAJ NASZE MARKI