Loading...

Jak dbamy o środowisko?

Jako jeden z liderów na rynku firma TROPICAL jest zobowiązana dbać o środowisko naturalne, biorąc odpowiedzialność za swoje działania.

Kody QR – wygoda i ekologia
Wprowadzenie kodów QR sprawiło, że zredukowaliśmy produkcję materiałów drukowanych do koniecznego minimum.
Opakowania – bezpieczne i do recyklingu
Staramy się je udoskonalać tak, aby nie tylko były atrakcyjne i wygodne dla klienta, ale także bezpieczne i przyjazne środowisku.
Produkcja, która dba o środowisko
Linie produkcyjne są wyposażone w ultranowoczesne filtry biologiczne. Produkcja przebiega bez emisji hałasu oraz bezodorowo, pochłaniając wszystko to, co może być uciążliwe dla środowiska naturalnego.
Certyfikaty – ISO 9001, HACCP
Wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HACCP.
Wysoka jakość – bez zbędnych odpadów
Badamy jakość produktów, wykorzystując analizator w bliskiej podczerwieni (NIR). Urządzenie NIR służy do szybkiej, bieżącej kontroli parametrów karm.
Energooszczędne oświetlenie
Oświetlenie w biurach oraz w halach produkcyjnych zmieniliśmy na energooszczędne. Żarówki wykonane w technologii LED nie mają negatywnego wpływu na środowisko.
Zielone otoczenie
Nasz profil działalności nierozerwalnie łączy nas z przyrodą. Unowocześniając firmę w kontekście technologicznym, nie zapominamy o otaczającym ją środowisku.
Małe kroki, wielki efekt
Każdego dnia podejmujemy działania, które są cegiełką dołożoną do ograniczenia negatywnych zmian klimatycznych.
Wspieramy zwierzęta
Jesteśmy miłośnikami zwierząt, zarówno tworząc produkty z myślą o nich, jak i prywatnie – otaczając troską swoich podopiecznych.
Wspieramy ludzi
Nasze wsparcie otrzymało także wiele stowarzyszeń i fundacji, których celem jest pomoc ludziom. Są to zarówno większe inicjatywy, jak i te lokalne.

Szukasz praktycznych porad dotyczących opieki nad psem? Znasz nasz kanał TropiDog radzi? Konieczne odwiedź i obejrzyj nasze wideoporadniki.

W naszych filmach przekazujemy użyteczne porady dla właścicieli psów.
Każdy odcinek to znaczna dawka wiedzy, do stosowania w praktyce.

Dla kogo jest ten kanał? Jeśli pies jest dla Ciebie więcej niż tylko zbiorem obowiązków, za to stanowi ważną część życia rodzinnego, to gorąco zachęcamy Cię do subskrybowania kanału. Dajemy słowo, nie pożałujesz!

Zapisz się do newslettera

i odbierz 10% zniżki na produkty TropiDog

POZNAJ NASZE MARKI